A. Zuokas su komanda pristatė planą sostinei „Vilnius be Kamščių“

2023-01-25

A. Zuokas su komanda pristatė planą sostinei „Vilnius be Kamščių“

 

 

Šiandien Vilniuje į sostinės mero postą kandidatuojantis Artūras Zuokas pristatė savo planą „Vilnius be kamščių“. „Laisvės ir teisingumo“ partijos sąrašą vedantis A.Zuokas su komanda parengė 8 miesto valdymo strategines kryptis – nuo eismo gatvėse iki vaikų darželių.

 „Esu labai laimingas, kad šiandien, Vilniui švenčiant 700-ų metų jubiliejų, mes kartu su stipriausia bendraminčių komanda galime įteikti Vilniui dovaną- rinkimų programą, aprėpiančią miesto dabarties ir ateities viziją. “- sako A.Zuokas, sutelkęs partijos sąraše verslininkus, kultūros atstovus, pedagogus, kūrėjus, medikus, vystytojus, mokslininkus, kartu parengusius planą sostinei „Vilnius be kamščių“. 

Planas „Vilnius be kamščių“ apima aštuonias, svarbiausias gyventojams, miesto valdymo strategines kryptis. Tarp jų itin daug dėmesio skiriama miesto gatvių ir kelių infrastruktūros gerinimui, nepasiteisinusių eksperimentų susisiekime šalinimui, ugdymo ir švietimo sistemos pertvarkai, prieinamumo į darželius užtikrinimui, eilių poliklinikose mažinimui, slaugos paslaugų plėtrai, investicijų pritraukimui, gerokai efektyvesniam pradėtų projektų valdymui ir svarbiausia – jų užbaigimui.

„Tai žymės naują etapą ne tik sostinės valdyme, bet ir visoje šalies politikoje. Bendrystė kurti, lygiai taip pat kaip prieš tris dešimtis metų kovojant dėl Lietuvos laisvės, vėl atgyja ir noriu tikėti, kad netrukus atgis ir visame mieste, o miestiečiai taps puikaus sostinės valdymo dalyviais, o ne nevykusių eksperimentų gatvėse, mokyklose ar poliklinikose liudininkais“ – sako Artūras Zuokas. 

Vilniaus komandos ir programos pristatyme dalyvavęs „Laisvė ir teisingumas“ partijos pirmininkas Artūras Paulauskas sakė, kad vienas didžiulis darbas Vilniuje jau padarytas. Tai, kad sostinėje pavyko suburti tokią stiprią miesto kūrėjų komandą yra milžiniškas pasiekimas, žinant, kaip žmonės yra nusivylę politika.  

 „Kai matai labiausiai sostinei atsidavusius žmones, eilę metų nuoširdžiai dirbusius ir sukūrusius ne vieną sėkmės istoriją, kuria verta didžiuotis ir visai Lietuvai, negali netikėti pergale“- sakė partijos pirmininkas. 

„Vilnius be kamščių“ programos strategija parengta atsižvelgiant į miesto raidą ir jo plėtrą, kuriant pažangią judėjimo infrastruktūrą, vertinant sostinės augimą, jo turistinį potencialą ir svarbiausia- vilniečių patogumą gyventi.

„Net neabejoju, kad Vilnius susigrąžins lyderystę ir formuos pažangaus miesto valdymo standartus regione. Tiesiog privalome padaryti taip, kad sostinė vėl būtų patraukli vieta investuoti, kurti ir augti“, – sako A. Zuokas. 

Su programa ir visa komanda galima susipažinti svetainėje  www.vilniusbekamsciu.lt

 

Nuotraukos