Skip to main content

Zuoko ,,nuodėmių‘‘ evangelija: atskleidimas

By 13 kovo, 202319 liepos, 2023Nuomonė2 min - skaitymo laikas

Daug melo ir pseudo kaltinimų tenka išklausyti ne pirmus rinkimus, todėl Jums tikroji Zuoko ,,nuodėmių’’ evangelija.

Jūsų rankose – mano ,,nuodėmių‘‘ evangelija. Priešingai nei daugelis keistų kūrinių, kartais pasiekiančių mus ribotai internetu ar kitaip, ši evangelija – atvira ir prieinama visiems.

Evangelija krikščionybėje – tai geroji žinia, nors oponentai jau ne pirmą kartą prieš rinkimus platina to, ko net negali būti – ,,juodąją evangeliją‘‘, taip keisdami jos sąvoką iš gerosios į blogąją žinią.

Zuoko evangelija yra tvirta kaip Vilniaus gynybinė siena, nors ir išdaužyta, bet paremta faktais, kuriuos lengva patikrinti ir patiems. Visada sakiau, kol dirbau realius darbus, kai kas bandė ir vis dar bando už nugaros perrašyti tikrąją mano istoriją internete. Propagandos esmė – ištraukti detalę iš konteksto ir sukurti naują istoriją, pagal užsakovo norą ir poreikį.

Melagienų industrija ypač galinga tapo dabar, kai jas anonimiškai galima skleisti interneto platybėse.

Atsiprašau visų, kad jos neparašiau anksčiau. Visą savo laiką skyriau ateičiai ir „Vilnius be kamščių“ plano parengimui. Tikrai keistai jaučiuosi aiškindamas, kodėl dirbau ir buvau aktyvus tiems, kurių realių darbų nelabai žinau. Naujas šių dienų paradoksas – dirbantys privalo aiškintis nieko nedarantiems. Tačiau, laikausi atvirumo ir turiu pareigą atsakyti į keliamus klausimus.

📖 evangelijapagalzuoka.lt