Skip to main content

Zuokas klauso - susisiekime

Užpildykite šią formą ir susisieksime per 3 d.d.

  Artūro stiprioji pusė ir jėga slypi paprastume, nes jis moka bendrauti, moka išklausyti ir įsiklausyti, žaibiškai reaguoja į situacijas, tad greitai randa sprendimus. Jo galvoje nuolat gimsta naujų idėjų. Tikiu, kad Artūras iš esmės sugebės atsigręžti į žmogų. Šiandien, kai esame pavargę nuo pandemijos grėsmių ir iššūkių, kai neramu širdyje ir aplinkui, kai neaišku, kokia bus rytdiena, žmonėms reikia tvirto peties, paguodos ir padrąsinančios šypsenos. Petį prireikus atsiremti gali suteikti Artūras. Laikas paversti Vilnių gražiu, jaukiu, švariu, draugišku ir nepakartojamu Europos miestu!

  Miša JakobasPedagogas, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos direktorius

  Prie Rotušės mus pasitiko Vilniaus meras Artūras Zuokas. Pristatydamas jį George’ui Bushui pasakiau, kad tai jauniausias Europos sostinės meras. “Tai matyti vos pažvelgus į jo veidą”, - linksmai reagavo į mano pastabą JAV prezidentas. George’as Bushas susidomėjęs klausėsi, kai pasakojau, kad mūsų meras po kelių valandų taip pat išskrenda į Ameriką, kur Las Vegase jam bus įteiktas Tarptautinių jaunimo rūmų, pripažinusį jį labiausiai 2002 metais pasižymėjusiu pasaulio jaunu žmogumi politikos ir valdymo srityje, apdovanojimas. JAV prezidentas, prisiminė, kad jo tėvas George’as Bushas vyresnysis kadaise vadovavo Tarptautinių jaunimo rūmų JAV skyriui.

  Valdas AdamkusKnyga „Be nutylėjimų“ (2004) 267-268 psl.

  Jau 20 metų pažįstu Artūrą Zuoką, tai vienas darbščiausių, kūrybiškiausių buvusių Vilniaus vadovų, turintis Šeimininko jausmą, prie kurio suklestėjo Vilniaus miestas. Mano gyvenime tai vienas geriausių, tolerantiškiausių vadovų keturis metus (2019-2022) dirbant Vilniaus tarybos opozicijoje, galiu tik patvirtinti, kad Artūras yra aukščiausio lygio profesionalas išmanantis visas miesto gyvybines sritis, niekada nenuleidžiantis rankų, nepasiduodantis, galintis rūpintis visais kasdieniniais vilniečių reikalais ir kartu kurti Vilniaus ateities viziją.

  Diana Stomienė„Art Vilnius“ vadovė

  Aš lankiausi Jūsų mieste prieš keletą metų, kai filmavome „Karalienę Elžbietą“. Vaikščiojant po Vilnių, mane sužavėjo pagarba pėstiesiems. Man kilo klausimas, kas šį miestą tvarko ir sužinojau, kad tai buvo Artūras Zuokas. Po kiek laiko man teko garbė asmeniškai su juo susipažinti ir jis man paliko labai optimistiško, pažangiai mąstančio žmogaus įspūdį, kuris darė didelius darbus. Kaip ne vietinis, aplankęs daugelį pasaulio miestų, galiu pasakyti, tai, ką Artūras nuveikė Vilniui, yra nuostabus darbas.

  Jeremy IronsAktorius iš Niujorko (2011)